Usługi hydrauliczne

Pęknięta rura? Złota rączka potrzebna od zaraz? W kilka minut Twój problem nie będzie już Twoim problemem! Instalacje hydrauliczne lubią zawodzić w najmniej oczekiwanym momencie. Nasza firma oferuje usługi hydrauliczne 24h! Jesteśmy w stanie pomóc Ci niemalże od ręki. Nasze “złote rączki” zapukają do Twoich drzwi nawet w przeciągu kilkunastu minut od zgłoszenia.

Hydraulik całodobowy - jak to działa?

hydraulik-kuchnia

Hydraulik całodobowy jest bardzo dogodną opcją, bo tak naprawdę nikt nie zna dnia ani godziny, kiedy nastąpi usterka. Aby dokonać zgłoszenia należy zadzwonić do siedziby naszej firmy lub wypełnić formularz internetowy, gdzie zawiera się opis rodzaju awarii. Następnie nasza ekipa dokonuje analizy przekazanych przez klienta informacji i wyznacza fachowca, który może jak najszybciej dokonać naprawy.

Nasi fachowcy są najlepsi!

FixUpGuy to firma, która w swoich szeregach ma tylko najlepszych fachowców. Od kandydatów oczekujemy doświadczenia w tej dziedzinie i nienagannej opinii. Może się wydawać,że naprawa rur nie jest niczym nadzwyczajnym, jednak okazuje się, że hydraulik do udrażniania rur musi posiadać dobry fach w ręku, aby swoją pracę wykonać na jak najlepszym poziomie. Dlatego też hydraulik 24h w naszej firmie odznacza się profesjonalizmem i każda usługa jest wykonywana z największą dbałością o najmniejszy szczegół.

hydraulik-rury

Klienci są bardzo zadowoleni

hydraulika-lazienka

Informacja zwrotna od klienta jest niezwykle ważna. Z ostatnich danych wynika, że poziom zadowolenia z naprawy usterki przez naszych fachowców jest na bardzo wysokim poziomie. Klienci bardzo często podkreślają, że naprawy dokonano bardzo szybko, czas oczekiwania na fachowca był bardzo krótki, co de facto zmniejszało ilość szkód, które mogła wyrządzić pęknięta rura.

Pęknięta rura wodna - naprawa

Kiedy zdarzy Ci się kolejna usterka hydrauliczna będziesz miał okazję do skorzystania z usług najlepszych fachowców. Jesteśmy uczciwą firmą, która w momencie małej opłacalności naprawy usterki i konieczności wymiany danej części na zupełnie nową na pewno Cię o tym poinformuje! Nie naciągamy naszych klientów na dodatkowe koszty. Przekonaj się sam!

Zgłoś usterkę korzystając z formularza:

Pełny adres zamieszkania.
Opisz dokładnie na czym polega problem. Nie musisz znać fachowego języka.

Przewiń do góry