Okna – serwis, naprawa, regulacja

Poszukujesz specjalisty złotej rączki, który błyskawicznie zajmie się Twoim problemem? Świetnie trafiłeś. Nasi doświadczeni pracownicy niezwłocznie zajmą się tematem. Wśród naszych usług oferowanych na terenie Warszawy i Poznania, znajdują się kompleksowy serwis, a także naprawa okien. Nieszczelności, pęknięcia, wymiany elementów lub klamek, problem z zawiasami i wiele innych usterek dotyczących okien, nie stanowi problemu dla naszych fachowców. Nie tylko zdiagnozują i usuną problemy, ale w razie nieopłacalności naprawy, przekażą najlepsze finansowo rozwiązanie dla klienta.

Regulacja okien plastikowych i PCV

Nasi specjaliści nie tylko zajmą się serwisem i naprawą drobnych czy większych usterek w oknach, ale dokonają również regulacji okien. Wśród naszych usług znajdują się: regulacja okien PCV oraz regulacja okien plastikowych. Poprawna regulacja okien na zimę to kluczowa kwestia, pozwalająca utrzymać ciepło w domu. Dokonujemy również stosownej regulacji skrzydeł okiennych, które opadły w trakcie ich długotrwałego użytkowania. 

okna-dom

Montaż rolet

rolety-domowe

Oprócz serwisu i naprawy okien czy ich regulacji, wykonywanych na terenie Poznania i Warszawy, w naszych usługach znajdą Państwo także montaż rolet wewnętrznych oraz montaż rolet zewnętrznych. Nasi specjaliści pomogą w odpowiednim doborze rodzaju rolet oraz rozmiarach, a także kompleksowo przeprowadzą ich montaż w mieszkaniu. Dobrze wykonany montaż pozwoli uniknąć późniejszych kosztownych napraw. 

Specjaliści od okien w FixUpGuy

Serwis, naprawa, regulacje czy montaż rolet – tym wszystkim zajmą się fachowcy od okien w FixUpGuy, działający na terenie Poznania i Wrocławia. FixUpGuy to całodobowe domowe pogotowie techniczne, oferujące szybkie i skuteczne naprawy, także w tematyce okien. Wystarczy kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza na stronie, gdzie dokładnie opiszemy powstały w domu problem. Jak tylko któryś z naszych fachowców będzie wolny, niezwłocznie podejmie Państwa zgłoszenie, przyjedzie i zajmie się usterką. Sprawdź jak szybko naprawimy Twoje okna.

Zgłoś usterkę korzystając z formularza:

Pełny adres zamieszkania.
Opisz dokładnie na czym polega problem. Nie musisz znać fachowego języka.

Przewiń do góry