Serwis, naprawa drzwi

Drzwi zewnętrzne, drzwi balkonowe… niezbędne elementy wyposażenia domów i mieszkań. Stolarka drzwiowa i okienna zapewnia komfort, bezpieczeństwo i ochronę przed warunkami atmosferycznymi pod warunkiem, że działa bez zarzutu. Usterki drzwi wejściowych i balkonowych mogą jednak powodować znaczne niedogodności zwłaszcza, gdy nie możemy dostać się do wnętrza.

Naprawa drzwi w sytuacji kryzysowej

drzwi-serwis

Co zrobić, jeżeli chcesz dostać się do wnętrza domu, mieszkania lub biura, jednak drzwi wejściowe uniemożliwiają Ci wejście? Zepsuł się zamek, klamka utknęła w jednym położeniu, a może została w Twojej dłoni? Przekonaj się, jak działa pogotowie techniczne FixUpGuy. Naprawa drzwi oraz naprawa drzwi balkonowych zostanie zrealizowana ekspresowo. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez siedem dni w tygodniu, przez całą dobę. Wiemy, że usterki zdarzają się w najmniej spodziewanym momencie, dlatego oferujemy regulację drzwi zewnętrznych, wymianę zamków, uszczelnianie drzwi niezależnie od pory.

Drzwi od dawna nie działają prawidłowo?

Jeżeli zauważasz nieprawidłowość w działaniu drzwi, zgłoś się do nas. Usterka może zostać naprawiona zanim okaże się, że drzwi nie da się otworzyć lub zamknąć. Najczęściej wystarcza regulacja drzwi balkonowych, aby zwiększyć wydajność energetyczną w mieszkaniu lub domu. Regulacja drzwi pozwoli korzystać z pełni ich właściwości. Nie czekaj, aż wzrosną Twoje rachunki za ogrzewanie i skontaktuj się z nami. Jesteśmy do dyspozycji codziennie, przez całą dobę.

drzwi-naprawa

Serwis drzwi całodobowo

Jako zespół specjalistów, możemy nazwać się złotymi rączkami, którzy przez całą dobę gotowi są przyjąć zlecenie naprawy drzwi, wymiany zamków w drzwiach lub regulacji drzwi. Posiadamy duże doświadczenie w naprawie drzwi, dlatego powierzając nam swoją stolarkę możesz być pewnym najwyższego poziomu usług i skuteczności. Pracujemy z zaangażowaniem, jesteśmy sumienni i punktualni. Sprawdź naszą ofertę i skorzystaj z usług profesjonalistów. 

Zgłoś usterkę korzystając z formularza:

Pełny adres zamieszkania.
Opisz dokładnie na czym polega problem. Nie musisz znać fachowego języka.

Przewiń do góry