Pogotowie elektryczne

Nie czujesz się na siłach, by sprostać zadaniom domowego elektryka? A może masz za mało wiedzy i wolisz, żeby zajęli się tym specjaliści? Dobry wybór, w końcu bezpieczna i poprawnie wykonana instalacja elektryczna w twoim królestwie, to kwestia bezpieczeństwa całej twojej rodziny oraz majątku. Dlatego koniecznie zapoznaj się z ofertą pogotowia technicznego FixUpGuy.

Usługi elektryczne dla każdego

naprawa-gniazdka

Całodobowe pogotowie techniczne FixUpGuy świadczy usługi z zakresu szeroko rozumianej elektryki domowej. Nasi specjaliści to nie tylko prawdziwe złote rączki, ale także odpowiednio wyszkoleni fachowcy w swojej dziedzinie. Jest to gwarancją wykonywania usług na najwyższym poziomie z zachowaniem standardów bezpieczeństwa i wykonaniem zadania z odpowiednią starannością i w możliwie najkrótszym czasie. Z elektryką nie ma żartów, dlatego powinni się za nią zabierać wyłącznie osoby, z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Wykonujemy zlecenia na terenie Poznania oraz Warszawy.

Naprawy instalacji elektrycznej w domu

Firma FixUpGuy zaprasza do skorzystania z kompleksowej oferty dotyczącej montażu czy napraw instalacji elektrycznej. Wykonujemy pełne instalacje elektryczne w domu czy mieszkaniu, dokonujemy drobnych napraw instalacji elektrycznej o napięciu poniżej 1kv, montujemy gniazdka elektryczne czy pozbywamy się innych usterek związanych z domową elektryką. Wszystko sprawnie, fachowo i zgodnie z dobrą praktyką zawodu elektryka. Przekonaj się o naszej skuteczności.

elekryk-domowy

Usterki elektryczne w Twoim domu

W Twoim domu lub mieszkaniu pojawiła się usterka związana z elektryką? Żaden problem. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego i dokładnie opisz nam swój “elektryczny” problem. Niezwłocznie skontaktujemy się z naszymi specjalistami z zakresu elektryki i przekażemy zgłoszenie. Jak tylko znajdzie się wolny fachowiec, czym prędzej wyruszy pod wskazany przez Ciebie adres, by naprawić usterkę. Działamy całodobowo na terenie Warszawy oraz Poznania. Zapraszamy do kontaktu.

Zgłoś usterkę korzystając z formularza:

Pełny adres zamieszkania.
Opisz dokładnie na czym polega problem. Nie musisz znać fachowego języka.

Przewiń do góry