Drobne naprawy domowe

Firma FixUpGuy to działająca na terenie Warszawy i Poznania firma zajmująca się drobnymi naprawami domowymi. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić. Specjalizujemy się w takich dziedzinach jak: naprawa sprzętu AGD, hydraulika, naprawa drzwi, chłodnictwo, elektryka czy kanalizacja.

Drobne naprawy domowe - przekonaj się, co możemy zrobić

narzedzia-napraw-domowych

Jeśli chodzi o nieco bardziej szczegółowy obraz naszych kompetencji, to możemy Ci zaproponować:

  • wymianę węży, włączników, grzałek w pralkach i zmywarkach oraz naprawy drobnych usterek sprzętu AGD,
  • przegląd i ewentualną naprawę lodówek oraz chłodziarek,
  • wymianę zamków w drzwiach oraz ich regulację,
  • udrażnianie i zakładanie kanalizacji,
  • naprawę popękanych rur, wymianę węży i zaworów,
  • montaż rolet, wymianę okien,
  • wymianę zniszczonych płytek,
  • serwis klimatyzacji.

Dlaczego powinieneś nas wybrać?

Drobne naprawy domowe warszawa to świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują różnego rodzaju napraw, czy to hydraulicznych, czy to drobnych prac remontowych. Przyjeżdżamy zawsze na czas i szybko zabieramy się za swoją pracę – wiemy, że niektóre usterki wymagają szybkich i sprawdzonych rozwiązań. Złota rączka na telefon to usługa, którą chwalą sobie nasi klienci. Poszerzamy grono zadowolonych z szybkości i sprawności usług klientów, usuwając usterki w Warszawie i Poznaniu. Praca pełna zaangażowania oraz odpowiednich narzędzi pozwala z dnia na dzień zwiększać zaufanie naszych klientów. Stale myślimy o tym, jak rozszerzyć swoje usługi i nie stracić na jakości.

Wsparcie przez całą dobę - na nas zawsze możecie liczyć

Drobne naprawy domowe poznań są dostępne dla Was całą dobę. Najbardziej nieprzewidziana usterka może zdarzyć się o każdej porze dnia – wiemy, że niektóre rzeczy, takie jak wyciekająca woda czy zepsute drzwi wejściowe nie mogą czekać do następnego dnia. Jesteśmy gotowi, żeby wyruszyć na akcję nawet w nocy. Całodobowe wsparcie to coś, co jest naszym priorytetem. Zaufaj nam, wielu klientów już to zrobiło i cieszą się urządzeniami, które w końcu działają poprawnie.

Zgłoś usterkę korzystając z formularza:

Pełny adres zamieszkania.
Opisz dokładnie na czym polega problem. Nie musisz znać fachowego języka.

Przewiń do góry